PREMIUM MOP

✌Selam güzel insanlar, bu aralar ürün Araştırmalarım uzun sürdüğü ve iş hayatımdan vakit bulamadığım için paylaşımlarımı yapamadım 😯🙈ama güzel bir ürünle geldim 😍 .
✌Bugün size çağımızın paspası diye nitelendirilen temizlik mop setinden bahsetmek istiyorum. Biliyorsunuz tablet moplardan @rossmannturkiye ın mop ‘unun ne kadar pratik ve uygun fiyatlı bir ürün olduğunu anlatmıştım, hatta youtube videolarımdan ve önceki postlarımdan da bakabilirsiniz. Tam anlamıyla pratik bir üründür kendisi.

✌ Şimdi de premium isimli bir temizlik mop ‘undan bahsedeceğim.

mop

✌Bu ürünün silva mop isimli olanı ve tüm firmaların ithal olarak Türkiyeye getirttikleri de var ama; ithal üründe oluşan sorunlar sebebiyle kullanıcılar olumsuz geri dönüşler yapınca türk üretici, ürünü daha farklı tasarlayarak piyasaya sunuyor.

Gelelim ürünün özelliklerine;
✌plastik kısmı kaliteli (ince değil)
✌sap kısmı hafif, böylece rahat hareket edebiliyorsunuz,
✌ microfiber bez cırtcırtla başlığa kolayca takılıyor.
✌ 3 su bölmesi var;
1.si kirli bezi yıkama bölmesi,
2.si bez yıkanırken üzerindeki kirli suyun akacağı kirli su bölmesi,
3.sü deterjanlı suya batırma bölümü.
✌ Kovadaki suyu eğerek boşaltmak yerine tabanındaki tıpaları açıyorsunuz.
✌ Evi silerken temizleniyor hissi yaşatıyor.

MOP ROSSMAN

📚FİRMA TARİHLERİ: ROSSMANN, 1972 Yılında Almanya ‘da Dirk Rossmann (25 yaşındayken) Tarafından Kurulmuştur. Almanya ‘nın en büyük 2. İlaç firmasıdır. 1910 yılında ebeveynleri Bernhard Rosmann ve Hilde Rosmann ‘nın eczaneleri vardı. Babasının erken ölümünden sonra annesi mağazayı kurtaracak birçok şey sattı.Dirk Roßmann, “Yoksulduk ve kötü koşullarda yaşadık” dedi.12 yaşındayken, ilk parasını yüzde 10 daha ucuza eczane malları satarak kazandı.
Premium mop ‘un sahibi, şirketin kurucusu Ahmet Çakıcı ‘dır.
.
👣NEREDEN ALINIR: rosman mop: rosman mağazalarından, Premium mop ise Oriflame,amway,avon gibi satış temsilcileri var sanırım,ben de öyle birini bulup almıştım. Netten aratırsanız bulursunuz diye düşünüyorum.
.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir