Playgro Oyun Mat ı

Oyun Matı-urunyorumlayananne-1

Playgro Oyun Mat ı

🎪Oyun matları biz ebeveynlerin kurtarıcısıdır çünkü; bebek sürünene kadar baya rahatlatıyor bizleri. Çocuk onunla oyalanırken hem beyi gelişimi olumlu yönde ilerliyor hem de siz kendinize zaman ayırabiliyorsunuz.

🎪Mesela biz 3 sene evvel bu oyun matını almıştık. Şimdi de Güneş kullanıyor. Müzikli oluşu çok güzel. Eğer ki; aldığınız herhangi bir üründe müzik sesini duyamamaktan şikayetçiyseniz bu ürün bebek kulağına uygun demektir, Sakın geri vermeyin.Çünkü; duyma eşiğimiz yaşlandıkça düşer.7 aylıkla 7 yaşındakinin; 7 yaşındakiyle 77 yaşındakinin duyma sınırı arasında uçurum vardır..

Oyun Matı-urunyorumlayananne-1

🎪Ürün çok dayanıklı, oyuncakların asılı olduğu kemerleri sarmalayan sünger doku var, zeminde; 10 cm çapında, hışırtı/poşet sesi çıkaran bir kumaş var (kumaşın içinde), alt kısmı yumuşak dokulu, halı üzerinde rahatlıkla kullanabilirsiniz. Biz Caddebostan sahile giderken bile yanımıza alıyorduk.Ama çimene direkt koymayın, bir bez üzerine serin. Makinada yıkanabiliyor. Renkleri asla solmuyor, leke tutmuyor.

FİRMA TARİHİ

Playgro Avustralya markasıdır ve 1992 yılında Victoria da kurulmuştur.Melbourne de tasarımlar yapılmaktadır. İthal ürün olduğu için gönül rahatlığı ile kullanabilirsiniz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir