Mustela Bebek Pişik Kremi

Mustela Bebek Pisik -kremi - urunyorumlayananne2

Mustela Pişik Kremi

🍼Bebeklerin ihtiyaçları bizler gibi olmuyor malesef. Biz bi’ ürünü kullanarak deniyoruz ancak Onların hassas bedenlerine ürün kullanacaksak 40 kere düşünüp 1 kere karar verme hakkımız oluyor.

🍼Hal böyle olunca da Minnak fasulyem Toprak doğduğundan beri bütün ürünlerine ekstra dikkat ediyoruz.

🍼Normalde rahat bir Anna baba profilimiz vardır.Öyle aşırı korumacı tiplerden değiliz🙈İnsanın doğası gereği kendi bedenini yönlendirdiği düşüncesindeyiz ancak bazen; bu düşünceyi kenara atmak zorunda kaldığımız durumlar ortaya çıkabiliyor.

🍼Mesela; bebekler hayatlarında mutlaka PİŞİK olmuşlardır, hele ki yaz ayında dünyaya geldilerse bu durum kaçınılmazdır.Hal böyle olunca da onun acı çekmemesi için her yöntemi düşünüyorsunuz. Ama şükür ki ben yöntemlere kalmadan çaresini bulmuştum. Pişik kremi J(:

🍼mustela ismini ilk duyduğumda Afrikalı bir futbolcu sanmıştım ama değilmiş 😜Vitamin Barrier Cream 1.2.3 mustela pişik kremi, daha sürdüğünüz ilk 3 saatte pişiği yok ediyor. Şok oluyorsunuz, E tabi buna bebeklerin/çocukların iyileşme hızları da etki ediyordur Ben bepanthol pişik kremi almak istemiştim ama içeriğine güvenememiştim..İnanmayan @muhendisinoglu sayfasında öne çıkanlar bölümünde ki “yıldızlar listesi”ne bakabilirler. Kendisi biz annelerin büyük ihtiyacını karşılayacak bilgilendirmeler yapıyor✌️

🍼Ürünün çinko oksit ile fiziksel koruma sağladığı belirtilirken, patentli aktif içeriklerin Avokado özü ile cildi desteklediği söylenmiş.

FİRMA TARİHİ

Mustela Bebek Pisik -kremi - urunyorumlayananne1

Fransa bebek ürünleri markasıdır.1950 Paul Berthome’nun Expanscience Laboratuvarları’nı kurmak için bir Eczacı ile güçlerini birleştirmesi ile başlamış.

O günlerde annelerle yaptıkları görüşmelerde bebek bakımı için sabundan başka alternatif olmadığını tespit etmişler.Böylece 2-in-1 dedikleri sabun içermeyen hem temizleyen hem de nemlendiren ilk bebek temizleme losyonu üretmişler.

60’lı yıllarda bebekler için güneşten koruyucu krem serisi, sonrasında da bebek şampuanları geliştirilmeye başlanmış.Sonra da Hamile serisi başlamış.

Portatif Lazımlık

Selam güzel insanlar, Araştırmalarım sonucu aldığım bi’ ürünü memnun kalmadıysam asla önermem😇Listedeki %10 kişi bu Postu beğenirse,instagram kalan %90 a da postu gösterecek, bilgilerinize🙈minnaklar sebebiyle akşam 9 da paylaşamadım, şimdi paylaşıyorum🙈
✌Çocuklarımızın tuvalet eğitimi tam bir kabustur dimi. ya da bizim ki öyle oldu. Bkz: İkea lazımlık postu :/
✌Hal böyle olunca ve bu dramı atlatınca,çocuk yapsın da nere yaparsa yapsın moduna geçiyorsunuz ancak; dış mekanlardaki hijyenden bi haber tuvaletlere çocuğunuzu oturtmaya çalışmak-psikolojik olarak- en büyük kabusunuz oluyor.
✌İşte bu ürün derdinize derman.
✌çocuk bavul gibi yanında taşıyabiliyor wc ye giderken.
✌Kabine girip, klozet kapağının üstüne ürünü koyup, içine çöp poşetinizi serip, evladınızın s*çmasını keyifle seyrediyorsunuz. 🙂

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir