Loccitane – Ayak Kremi

Loccitane - Ayak Kremi-urunyorumlayananne-3

Loccitane - Ayak Kremi

👠Çok kuru bir cilde sahip olan bendeniz özellikle ayak bakımından hep ürün arayışında oldum. Ayak bakım kremi nedir, en iyisi nedir falan derken En basitinden en şatafatlısına ne yöntem denediysem memnun kalmadım, lapitak ayak kremini de kullananlar vardı ama bana dahi iyi birşeyler lazımdı işte derdim çok uzun sürmedi ta ki bu kremle karşılaşana dek.Uzun zamandır kullanıyorum ve çok memnunum.

👠Yatmadan önce, duş aldıktan ya da ayaklarınızı yıkadıktan sonra kremi ayağınıza sürüp, pamuklu bir çorap giyip yatıyorsunuz ancak, ben pamuklu çorap giymiyorum çünkü; kremi çorap emmesin istiyorum. Sağlığa uygun değil belki ama; ayağım için amazondan aldığım Silikon bir çorabı giyip yatıyorum ve sabah yumuşacık ayaklarla uyanıyorum.

ÜRÜN ÖZELLİKLERİ:Arındırıcı Lavanta yağı”;kızarıklığı ve tahrişi azaltan “Dağ tütünü” özütü içerir.içerisindeki nane, ayaklarınızı serinletir.Doğal bir ürün ve içinde %15 Shea Yağı var.Kurumuş, nasır olmuş ayaklarınızı yumuşatır; sertleşmiş, çatlamış topuklarınızı yoğun bir şekilde nemlendirir.hamilelik ya da emzirme döneminde kullanılması uygun değilmiş.

Loccitane - Ayak Kremi-urunyorumlayananne-3

FİRMA TARİHİ

Loccitane - Ayak Kremi-urunyorumlayananne-3
Loccitane - Ayak Kremi-urunyorumlayananne-2

Şirket, 1976’da 23 yaşında olan Fransız Olivier Baussan Tarafından kurulmuştur.China Investment Corporation şirketi 50 milyon dolar yatrımla ortak olmuştur.

ÜRÜN TARİHİ

Kremin icadı MS.157 yılında Bergama’dan Roma’ya çağrılan Galenos hekim tarafından gladyatörlerin yaralarını iyileştiren, imparator ailesi ve soyluların güzelliğine güzellik katan ürünler yapmıştır. koyun yağı, gülsuyu karışımından hazırlamıştır.

Loccitane ise 1976 yılında Güney Fransa ‘da Occitania bölgesinde yaşayan kadınları gören Olivier Baussan, kadınların ellerinin bahçe işlerinde çalışmalarına rağmen yumuşacık olduğunu keşfetmiş ve bunun sebebini sorduğunda “ellerine shea ağacı fıstığının ezilmesiyle elde edilen tereyağ kıvamında bir yağ sürmelerinin sebep olduğunu” öğrenmiştir.

Bu yağ ağır cilt sorunları, kuru cilt tedavisinde kuvvetli etkiye sahipmiş, ayni zamanda davul, def gibi deriden yapılma aletlerdeki deri bakımı için de kullanılırmış.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir