LIEBHERR Derin Dondurucu

LIEBHERR- urunyorumlayananne1

LIEBHERR Derin Dondurucu

derin dondurucu, uğur derin dondurucu, arçelik derin dondurucu, derin dondurucu fiyatları, bosch buzdolabı

 

 

🗄️Size yine bir evde olmazsa olmaz, özellikle çalışan bir kadınsanız kesinlikle olması gereken bir ürünü anlatacağım. İlk başlarda araştırdığım esnada uğur derin dondurucu, arçelik derin dondurucu, gibi seçenekler olsa da ben derin dondurucu olarak LIEBHERR tercih etmiştim.

🗄️Kendisi 5 çekmeceli bir derin dondurucudur,. Her ne kadar derin dondurucu denilince aklıma katil DEXTER gelse de bunun markası LIEBHERR.

🗄️Alman markası desem zaten hemen anlarsınız kalitesini çünkü; Almanlar mekanikte çok iyiler, bu yadsınamaz bir gerçek. Adamların omiriliğine işlemiş bu yetenek ve DNA sarmalı da nesilden nesile geçiyor herhalde 🤔

🗄️Ürün 5 çekmeceli ve her çekmece genişliği çok güzel ayarlanmış. -32 dereceye kadar soğutması var. Elektrik giderse 48 saat soğuk saklıyor. İlk çekmece arkaya doğru eğimli, anlık şeyleri koyabilirsiniz dondurma, çikolata gibi.. Diğer çekmeceler de fotoğraflardaki gibi.

🗄️Ben, önceden yemekler yapıp @metroturkiye den aldığım o plastik kaplarla şokluyorum. Şoklandığı için yemeklerin içi ekstra sulanmıyor ve dışarı çıkardığı da çok kolay çözülüyor.

Derin dondurucu fiyatları size yüksek gelebilir ama bosch buzdolabı olan biri olarak söylüyorum buzluğun o minicik kısmı asla yetmiyor.

LIEBHERR- urunyorumlayananne2
LIEBHERR- urunyorumlayananne1

FİRMA TARİHİ

Aile şirketi 1949 yılında Hans Liebherr tarafından kurulmuş. İlk mobil, kolay monte edilebilen ve fiyatı uygun döner kule vinçlerdeki başarı şirketin temelini oluşturmuş. Bugün Liebherr dünyanın en büyük inşaat makinaları üretimi dışında havacılık, ulaşım, hotel ve beyaz eşya dallarında faaliyet göstermektedir.

LIEBHERR- urunyorumlayananne2
LIEBHERR- urunyorumlayananne2
LIEBHERR- urunyorumlayananne2
LIEBHERR- urunyorumlayananne2

Portatif Lazımlık

Selam güzel insanlar, Araştırmalarım sonucu aldığım bi’ ürünü memnun kalmadıysam asla önermem😇Listedeki %10 kişi bu Postu beğenirse,instagram kalan %90 a da postu gösterecek, bilgilerinize🙈minnaklar sebebiyle akşam 9 da paylaşamadım, şimdi paylaşıyorum🙈
✌Çocuklarımızın tuvalet eğitimi tam bir kabustur dimi. ya da bizim ki öyle oldu. Bkz: İkea lazımlık postu :/
✌Hal böyle olunca ve bu dramı atlatınca,çocuk yapsın da nere yaparsa yapsın moduna geçiyorsunuz ancak; dış mekanlardaki hijyenden bi haber tuvaletlere çocuğunuzu oturtmaya çalışmak-psikolojik olarak- en büyük kabusunuz oluyor.
✌İşte bu ürün derdinize derman.
✌çocuk bavul gibi yanında taşıyabiliyor wc ye giderken.
✌Kabine girip, klozet kapağının üstüne ürünü koyup, içine çöp poşetinizi serip, evladınızın s*çmasını keyifle seyrediyorsunuz. 🙂

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir