Kavanoz Sticker ı

urun yorumlayan anne kavanoz sticskerı

Kavanoz Etiketi

✌Ürün bir kavanoz stickerı, kavanoz etiketini ya da etiketlemek istediğiniz diğer ürünlerin üzerine yapıştırarak üzerine yazı yazıyorsunuz.

✌Bir pakette 75 adet var.
✌Parlak ve dayanıklı bir kağıttn yapılmıştır.
✌Çıkarıp tekrar yapıştırabilirsiniz.

STICKER TARİHİ

RAY STANTON AVERY - YAPIŞKAN ADAM

Arkeologlar, Mısır kazı alanlarında, antik kentlerin duvarlarına sıvanmış fiyat ve / veya ürün tanımlamaları gibi görünen eşyalar buldular. Bunların Mısır’da çeşitli pazar yerlerinin duvarlarına yapıştırılmış bir tür sticker olduğunu düşünmektedirler.1839’da Sir Rowland Hill’in, ilk Posta Pulları olan bir yapışkan kağıt oluşturup tanıttığında modern çıkartmayı icat ettiği ileri sürülmüştür ama asıl mucit R. Stanton Avery ‘dir. 1935 ilk kendinden yapışkanlı etiketlemeyi yapmıştır.

Portatif Lazımlık

Selam güzel insanlar, Araştırmalarım sonucu aldığım bi’ ürünü memnun kalmadıysam asla önermem😇Listedeki %10 kişi bu Postu beğenirse,instagram kalan %90 a da postu gösterecek, bilgilerinize🙈minnaklar sebebiyle akşam 9 da paylaşamadım, şimdi paylaşıyorum🙈
✌Çocuklarımızın tuvalet eğitimi tam bir kabustur dimi. ya da bizim ki öyle oldu. Bkz: İkea lazımlık postu :/
✌Hal böyle olunca ve bu dramı atlatınca,çocuk yapsın da nere yaparsa yapsın moduna geçiyorsunuz ancak; dış mekanlardaki hijyenden bi haber tuvaletlere çocuğunuzu oturtmaya çalışmak-psikolojik olarak- en büyük kabusunuz oluyor.
✌İşte bu ürün derdinize derman.
✌çocuk bavul gibi yanında taşıyabiliyor wc ye giderken.
✌Kabine girip, klozet kapağının üstüne ürünü koyup, içine çöp poşetinizi serip, evladınızın s*çmasını keyifle seyrediyorsunuz. 🙂

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir