İKEA Mama Sandalyesi

ikea-mama sandalyesi- urunyorumlayananne1

İKEA Mama Sandalyesi

🍽️Bebeklerimiz 6 aylık olunca başladığımız ek gıda serüveninin olmazsa olmazı mama sandalyesidir.

🍽️Her şeyin pratik olmasını ve BLW yöntemini denediğimizden Toprak 6 aylık olduğunda evde kullandığım mama sandalyesinin kullanımı en kolay olanını tercih etmiştik.

🍽️Bu da ikea mama sandalyesi sayesinde oldu. chicco mama sandalyesine de bakmıştık ama bebek mama sandalyesi İçinde en doğrusu bu geldi.

🍽️Masa kirlendiğinde tablayı çıkarıp rahatça yıkayabilişiniz, emniyet kemerleri ile fırıldak bebeleri masaya kitleyişiniz, bi yerine bişiy döküldüyse (çok hafif olduğundan) banyo küvetinde 2 dakikada temizleyişiniz, yazlığınıza ya da başka bir yere gideceğinizde kolaylıkla parçalayıp yanınızda götürüşünüzle inanılmaz bir kolaylığa sahip oluyorsunuz.

ikea-mama sandalyesi- urunyorumlayananne3

🍽️Dış mekanlardaki restoran, AVM, Cafe gibi yerlerde hep bunu tercih ederler, son fotoda gördüğünüz mama sandalyesi örtüsünü de rahatlıkla üzerinde kullanabilirsiniz.

 

 @midiminicom dan satın alabilirsiniz

FİRMA TARİHİ

ikea-mama sandalyesi- urunyorumlayananne3

Kurucusu İsveçli ingvar Kamprad ‘tır. İKEA yı 17 yaşından kuran ingvar 28 ocak 2018 de ölmüştür. Daha 6 yaşındayken elindeki kibritle sokakta sigarası olan birinin sigarasını yakar.

Adam da kendisine teşekkür amaçlı 1 cent verir. Ve birkaç kişinin sigarasını böyle yakmaya devam eder. İngvar bakar ki para geliyo, hemen gidip kibrit alır ve her kibrite 1 sigara yakar (çakallll 😜).

İKEA ‘nın ürünleri parça parça satma sebebi de bu’dur işte. Adamın kafa ticarete taaa o zamanlardan basıyormuş. Bu arada ikea dünyadaki ağaç tüketiminin %1 i ni kullanıyor.

Portatif Lazımlık

Selam güzel insanlar, Araştırmalarım sonucu aldığım bi’ ürünü memnun kalmadıysam asla önermem😇Listedeki %10 kişi bu Postu beğenirse,instagram kalan %90 a da postu gösterecek, bilgilerinize🙈minnaklar sebebiyle akşam 9 da paylaşamadım, şimdi paylaşıyorum🙈
✌Çocuklarımızın tuvalet eğitimi tam bir kabustur dimi. ya da bizim ki öyle oldu. Bkz: İkea lazımlık postu :/
✌Hal böyle olunca ve bu dramı atlatınca,çocuk yapsın da nere yaparsa yapsın moduna geçiyorsunuz ancak; dış mekanlardaki hijyenden bi haber tuvaletlere çocuğunuzu oturtmaya çalışmak-psikolojik olarak- en büyük kabusunuz oluyor.
✌İşte bu ürün derdinize derman.
✌çocuk bavul gibi yanında taşıyabiliyor wc ye giderken.
✌Kabine girip, klozet kapağının üstüne ürünü koyup, içine çöp poşetinizi serip, evladınızın s*çmasını keyifle seyrediyorsunuz. 🙂

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir