Breville Filtre Kahve Makinası

breville - urunyorumlayananne2

Victorinox Soyacak

☕Uzun yıllar evvel bi evde içtiğim filtre kahveyi çok beğendiğim için sevgilimle filtre kahve makinesi almaya karar vermiştik.

☕Halbuki o evde delonghi kullanılyordu ancak; en iyisi olsun diyerek yine BREVILLE aldık. Çünkü kahve dünyasında gezmek istiyordu ruhumuz J(: öyle ki yemek sepeti kahve satsın da oradan sipariş verelim bile diyordu sevgilim, gelene kadar soğuyacağını bile bile ,öyle bir aşk duyuyordu kahveye J(:

☕Cihazın en büyük özelliği 12 kupa kahveyi aynı anda termos karafta yapmasının yanı sıra 1 adet bardağa da kahve yapabiliyor olması.9 çeşit bardak şekliyle hem de…öğüterek ya da öğütülmüş hazır ekleyerek. Starbucks gibi düşünün küçük orta büyük gibi ama daha fazla boyut seçenekleriyle.

☕Neyse, benim istediğim kahve tadını hiç yakalayamadım çünkü aslında benim kahveyle aram yoktur, Basit nescafe 2 si bi aradalar yeter gibi düşünün, sadece o makinayla olanı sevmiştim.

 

☕Ancak; sevgilim tam bir kahve delisidir ve eve gelen kahve severlerin hepsi makinenin kahve şekillerini çok beğenir. Buradan yola çıkarak bile makinanın güzelliğine emin olabilirsiniz.

breville - urunyorumlayananne2

FİRMA TARİHİ

☕Breville , 1932 yılında Breville Group bünyesinde kurulan küçük ev aletleri markasıdır.
Avustralya Sidney merkezli Breville Group şirketinin Birleşik Krallık’ta sahibi Amerikan Newell firmasıdır. Diğer ülkelerde ise Breville yerel ortaklıklarla çalışıyor.

 

Portatif Lazımlık

Selam güzel insanlar, Araştırmalarım sonucu aldığım bi’ ürünü memnun kalmadıysam asla önermem😇Listedeki %10 kişi bu Postu beğenirse,instagram kalan %90 a da postu gösterecek, bilgilerinize🙈minnaklar sebebiyle akşam 9 da paylaşamadım, şimdi paylaşıyorum🙈
✌Çocuklarımızın tuvalet eğitimi tam bir kabustur dimi. ya da bizim ki öyle oldu. Bkz: İkea lazımlık postu :/
✌Hal böyle olunca ve bu dramı atlatınca,çocuk yapsın da nere yaparsa yapsın moduna geçiyorsunuz ancak; dış mekanlardaki hijyenden bi haber tuvaletlere çocuğunuzu oturtmaya çalışmak-psikolojik olarak- en büyük kabusunuz oluyor.
✌İşte bu ürün derdinize derman.
✌çocuk bavul gibi yanında taşıyabiliyor wc ye giderken.
✌Kabine girip, klozet kapağının üstüne ürünü koyup, içine çöp poşetinizi serip, evladınızın s*çmasını keyifle seyrediyorsunuz. 🙂

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir