Benefit Rimel

urunyorumlayananne.benefit rimel

Victorinox Soyacak

👠Normalde çok makyaj yapan bi’ tip değilimdir amaaaaa maskara sürmeden evden asla çıkmam çünküüüü Allah beni yaratırken; bu kıza bu kadar kirpik yeter demiş ve kirpikler tam büyüyemeden dünyaya göndermiş 😜😭

👠Durum böyle olunca da, kendim büyümüş gibi yapayım diye baya çabaladım yıllarca.

👠Yıllarca Loreal ‘in çift taraflı bi ürününü kullanmıştım sonra loreal onun içeriğini bozdu ve topaklanma yapmaya başladı. Sonra Lancome hypnos kullandım, güzeldi ama bu maskara kadar değil.

👠En son bi kaç yıl evvel netten araştırmalar yaptıktan sonra #makeup uzmanı bi arkadaşımdan en iyi maskarayı öğrendim ve hemen aldım. Sonuç; mükemmel. çünkü ne topaklanma ne akma ne de kirpikte ağırlık yapıyor.

👠Ağırlık diyince şaşırmayın hemen, öyle maskaralar var ki; yaptığı topaktan gözlerinizi açamıyorsunuz 🙃

👠Veeee karşınızda BENEFIT They’re Real harbiden onlar gerçek 👏 @benefit

FİRMA TARİHİ

1976 yılında Jean ve Jane isimli iki bayan makyaj işleriyle ilgili zarar etmemek için günde 33$ kazanmayı hedeflemişler. San Francisco’nun Mission bölgesindeki minik makyaj malzemesi dükkanları olan ‘FACE PLACE’ I kurmuşlar.
.
💭Egzotik bir dansçı mağazaya girip göğüs ucu boyası sipariş etmiş ve “Rose Tint”in ilk şişesi San Franciscolu bir dansçıya satılmış.
.
💭Benefit Şirketi doğmuş oldu. Face Place ismi “Benefit Cosmetics” olarak değiştirilmiş ve ilk Benefit New York’taki Henri Bendel mağazasında açılmış. . 💭1990 yılında Londra yer açmışlar ve açılış gününde dükkana Prenses Diana gelmiş.Bu sayede tanınmaya başlamışlar.
.
💭1999 da Louis Vuitton bu firmayı bünyesine katınca Benefit’e büyümüş.

 

Portatif Lazımlık

Selam güzel insanlar, Araştırmalarım sonucu aldığım bi’ ürünü memnun kalmadıysam asla önermem😇Listedeki %10 kişi bu Postu beğenirse,instagram kalan %90 a da postu gösterecek, bilgilerinize🙈minnaklar sebebiyle akşam 9 da paylaşamadım, şimdi paylaşıyorum🙈
✌Çocuklarımızın tuvalet eğitimi tam bir kabustur dimi. ya da bizim ki öyle oldu. Bkz: İkea lazımlık postu :/
✌Hal böyle olunca ve bu dramı atlatınca,çocuk yapsın da nere yaparsa yapsın moduna geçiyorsunuz ancak; dış mekanlardaki hijyenden bi haber tuvaletlere çocuğunuzu oturtmaya çalışmak-psikolojik olarak- en büyük kabusunuz oluyor.
✌İşte bu ürün derdinize derman.
✌çocuk bavul gibi yanında taşıyabiliyor wc ye giderken.
✌Kabine girip, klozet kapağının üstüne ürünü koyup, içine çöp poşetinizi serip, evladınızın s*çmasını keyifle seyrediyorsunuz. 🙂

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir